Jdi na obsah Jdi na menu
 


aktuality

13. 3. 2006

aktuálka
10.3.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Opět jsem využila toho, že jsem nemocná a makala. Dneska mám pro vás ale jen pár věcí: Přesunula jsem pár aktualizací do archivu, předěla jsem sekci Downloady, kde naleznete i nové video k 8x16 Engaged And Confused. Teď by v ní měla být lepší orientace. Dále jsem předěla sekci Odkazy, což znamená, že začínám ''spřátelovat''. Ale rozhodně nečekejte, že vytvořim Top Affiliates nebo něco podobného. Protože opravdu všechny weby neprohlížím a z mého pohledu je to nefér. Přesto, v pravém sloupci jsou nové bannery a vedou na stránky, kde můžete hlasovat za tento web. A teď dále: Prue26 napsala pokračování své povídky ''Pruein návrat'', IVY (dříve Piper01) poslední část své povídky ''Moc čtyř'' a lift666 ''Celá pravda o Halliwellových''. Ale to od něj není vše-také nalezl chybu v epizodě 3x22 Rozpoutalo se peklo. Což je výzva i pro vás ostatní: Pokud naleznete nějakou chybu, určitě se o ní podělte. Ale nepiště mi jí, prosím, do Knihy Návštěv, ale na mail. Díky. Dále: Tyna pro vás přeložila rozhovor s Bradem Kernem o konci Čarodějek. A když mluvíme o konci...jsou známy poslední dva názvy 8. série: 8x21 Kill Billie Vol. 2 a 8x22 Forever Charmed. V Galerii naleznete fotky z epizod 7x14 Carpe Demon, 8x15 The Last Temptation Of Christy a 8x16 Engaged And Confused. Na dalších pracuji. V Knize Stínů jsou anglická kouzla k epizodám 7. a 8. série a v budoucnu určitě budou i k předchozím 6-ti. Do animací schopností jsem přidala animace schopností Prue (Astrální projekce), Phoebe (Empatie), Lea (Vycítení), Colea (Koule energie, přenášení, spalování, telekineze a zhmotňování) a Wyatta (Ničení a oživování).

KONEC SERIÁLU a opět nějaké novinky
5.3.2006 - autor: zzuzu - zdroj: --- 

Začnu pro vás asi největší ránou: Čarodějky oficiláně řekly své poslední kouzlo. Několik zdrojů hovoří o tom, že nová stanice CW se rozhodla zrušit 8-leté drama. Poslední epizoda bude vysílána 21. května. Hlavní producent Brad Kern říká, že vždycky plánoval natočit poslední epizodu seriálu. ''Bude to pekelný běh'', říká. ''Ale všechny dobré věci musí jednou skončit.'' Detaily o poslední epizodě jsou utajeny, ale Brian Krause se určitě vrátí. A co Shannen Doherty? ''Nepočítal bych s tím''. Ale mohu vás ujistit, že tím, že tento seriál končí, stránka určitě nezanikne. Stále je něco přidávat, takže se nemusíte bát. A teď dále: Jelikož jsem měla haldu věcí ještě na mé staré stránce a stránka byla zrušena, musela jsem vyhledat na CDéčkách všechny věci. A povedlo se. Takže je sem postupně doplním. Ale teď k novinkám: Jana pro vás přeložila další titulky a to k dílu 8x10 Vaya Cons Leos. Aby jste si trochu užili 8. série. Připravila jsem pro vás scénu z 8. série. Přesněji, z dílu 8x15 The Last Temptation Of Christy. Samozřejmě, je i s titulky a doufám, že se u ní nasmějete. Dále v Testech Znalostí jsou dva nové testy. V pravo si můžete povšimnout nové ankety, Galerii v podpisech do fór je halda nových podpisů-všechny mé vlastní výroby. Postavách je postava Christy, v Místech zas Byt Phoebe, v Animacích schopností je nová animace (Paige), v Jak vznikly názvy epizod je doplněno všech již známých 20 názvů. V Oceněních jsou dvě nová a pokud chcete rozšířit ocenění této stránky, tak pro ne určitě hlasujte. Více v Oceněních. :) Za každý hlas jsem vám, ovšem, nesmírně vděčna.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

perfecto

(phoebe1213, 6. 7. 2006 18:40)

cau tvoja stranka je SUPEEEEEEEEER naozaj maj sa krasne papa...cmuk tvoja phoebe1213

mas tu nej stranku

(lenka hadrábková, 17. 3. 2006 19:07)

mas opravdu tu nej stranku o charmed ,líbí se ty rozvrhy ,ja miluju charmed a uz sem napsala ten e-mail pro charmed pdle toho návodu.