Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


Krátké skoky, alternativní linie a časové smyčky: 

1:22: Deja Vu All Over Again 
Mocný démon Tempus zakleje celé San Francisco do časové smyčky, která stále opakuje jeden den. Časovou smyčku odstartuje smrt démona Rodrigéze, který se snaží zabít čarodějky. V první smyčce zemře Phoebe. V druhé Phoebe a Piper. Ve třetí Andy. Prue přijde na to, že když kouzlem urychlí čas, zlomí tím smyčku. 

3:22: All Hell Breaks Loose
Televizní štáb odhalí, že jsou dívky čarodějky. V důsledku toho je Piper zastřelena. Phoebe, která je v podsvětí, uzavře dohodu s Tempusem, který vrátí čas, ale do okamžiku, kdy na dívky zaútočil démon Shax. Vinou zrady Zdroje tedy umírá Prue.


5:8: A Witch In Time
Démon Barraca cestujícím časem zabije Phoebe a Paige. Piper zachrání Leo, který jí navrhne, aby našli Barracův časový portál. Piper se vrátí do rána osudného dne, promluví se svým minulým já a smrti sester zabrání.
 5:12: Centennial Charmed
Cole získá moc ovládat čas a změní realitu. V novém čase Zdroj uspěl a zabil Paige dříve, než se setkala se sestrami. V jiné realitě náhodou uvízne současná Paige. Ta zjistí, že z Piper se stala nelítostná vražedkyně démonů, která se snaží ulovit Prueina vraha Shaxe. Phoebe žije v Halliwellovic sídle v nešťastném manželství s Coleem, který ji u sebe drží slibem, že Piper nepotká stejný osud jako Prue. Paige pochopí, že musí zabít Colea, aby se čas vrátil do její reality.6:3: Dragons Heat 
Wyatt odhalí lidem svět magie tím, že vyčaruje draka. Na scénu přicházejí čističi, kteří Wyatta sestrám odeberou a odčarují jim paměť. Dívky si na něj nepamatují, ale cítí, že něco není v pořádku. Vysloví kouzlo, které je vrátí o den zpět, aby mohli maléru zabránit.


 6:6: Fantasies in the Flesh
Démon živící se tužbami smrtelníků lapí sestry do alternativních světů. Ve světě Piper neexistuje magie, naopak ve světě Paige všichni vědí, že je čarodějkam a váží si jí proto. Phoebin svět se neutvoří podle jejích představ, ale podle představ jejího přítele Jasona, od kterého si Phoebe jeho city empaticky přetáhne. Jason koupí Phoebe její vlastní televizní show, nový byt a najme jí bodyguarda. Sestrám se jejich světy nejprve líbí, ale pak Wyatt onemocní a Piper mu nemůže přivolat pomoc. Paige je stále více zahrnována prosbami o pomoc a musí pořád bojovat s démony. Phoebe zjistí, že i sláva má svou odvrácenou podobu. Lidé jí vyhrožují a její zklamaný fanoušek se jí dokonce pokusí zastřelit.

6:22,23: Bad, Bad World
Zde vidíme pravý opak světa sester, zlý svět a díky vykolejení linie i svět, kde je zas vše až moc dobré.


Cesty do minulost:

1:17: That 70's Episode (70tá léta 20. století)
Prue, Piper a Phoebe napadne zaklínač, který je chráněn proti jejich silám zvláštním prstenem. Jediný způsob, jak se zachránit, je skočit do minulosti, kdy byl prsten vyroben. Objeví se v 70tých letech. Potkají svou matku i babičku. Prue a Piper jsou malé holčičky, Phoebe teprve Patty čeká.
2:14: Pardon My Past (20tá léta 20. století)
Phoebe ohrožuje její minulý život, takže se musí vrátit zpět do 20tých let, kdy Phoebe Russel žila. V Halliwellovic domě se pořádají swingové večírky. Ze sester jsou sestřenice. Prue a Piper jsou dobré čarodějky. Phoebe je zlá. Pipeřin minulý život je provdán za Dana a Pruein se živí jako fotografka.


3:4: All Halliwells' Eve (16. století)
Sestry jsou poslány skrz časový portál na Halloween do šestnáctého století, kde se Cole snaží zmocnit právě narozené Melindy Warren. Když to dokáží, portál se znovu otevře.

3:14: The Good, The Bad And The Cursed (čas Divokého západu)
Dívky se dostanou do westernového města, které je nuceno stále opakovat jeden a tentýž den.


4:6: A Knight To Remember (středověk)
Zlá čarodějka, minulý život Paige, unese Piper a Phoebe do středověku. Paige se je vydá zachránit.

4:10: A Paige From The Past (doba, kdy bylo Paige sedmnáct)
Paige je traumatizovaná smrtí svých rodičů, kteří zahynuli při autonehodě, když jí bylo sedmnáct. Leo jí nabídne, aby se vrátila do osudného dne a ověřila si, že na jejich smrti nenese žádnou vinu.

5:18: Cat House (posledních pět let)
Vinou Pipeřina nepovedeného kouzla se Phoebe a Paige dostanou do jejích vzpomínek, které je provádějí různou minulostí posledních pěti let.
6:11: Witchstock (60tá léta)
Paige si zkusí boty své babičky a omylem se vrátí do šedesátých let, času volné lásky a magie, protože Penny si své zamilované věci zaklela. Halliwellovic dům je plný čarodějnic a světlonošů, kteří se dobře baví.Mezi nimi je i mladý Leo, který Paige začne balit. Piper a Phoebe si vezmou babiččiny náušnice a prsten a přenesou se také. Musí totiž napravit to, co se stalo, když Paige změnila minulost a přesvědčit Penny, aby se nevzdávala své moci.

 

7:15: Shoul Ghouls (18. století)
Phoebe a Drake se dostávají do 18. století, kde je i časová smyčka.


Cesty do budoucnosti:

2:2: Morality Bites
Phoebe má předtuchu, že bude za deset let upálena na hranici. Sestry se vydávají do budoucnosti, aby zjistily, co popravě předcházelo a jak jí zabránit. V budoucnosti je Prue blond, Piper rozvedená s malou holčičkou Melindou a z Phoebe je vražedkyně. Magie se trestá smrtí.

6:10. Chris-Crossed
Chris se se svojí milou démonkou Biankou vrací do budoucnosti, aby zastavil Wyatta, který se stal zlým. San Francisco je rozbité, sestry jsou mrtvé a v Halliwellovic domě je jejich muzeum. Magie je zakázána.


6:14: The Legend Of Sleepy Halliwell
Phoebe navštíví šamanku, protože má problém se svou předzvěstnou schopností. Zjistí, že se ve skutečnosti bojí toho, že nikdy nebude šťastná. Vypije proto kouzelný nápoj a dostane se na okamžik do nedaleké budoucnosti. A budoucnost je to hezká. V Haliwellovic domě si Wyatt hraje s Chrisem, Piper je šťastná a Paige dělá učitelku v magické škole. Phoebe zjistí, že je v budoucnosti těhotná.

7:7: Someone To Witch Over Me
Zde Avatar odhalí Leovi možnou budoucnost-hrob, kde jsou všichni Halliwellovi.

7:10: Witchness Protection
Za pomoci Věštkyně, má Phoebe předtuchu, kde vidí svou dceru a život bez démonů.

8:9: Hulkus Pocus
Phoebe má předtuchu, kde mluví se svým budoucím já o víře v předtuchy a budoucnost.


Ti, kdo přišli do našeho času:

1:8: The Truth Is Out There... And It Hurts
Démon z budoucnosti se vrátil, aby zabil několik lidí, kteří v budoucnu odhalí vakcínu na síly démonů                            .
1:9: The Witch Is Back
Dívky vyvolají svou pra,pra,pra… babičku Melindu Warren, zakladatelku jejich čarodějnického rodu, aby jim pomohla porazit zaklínače Mathewa Tatea.

4:6: A Knight To Remember
Sestry vyvolají středověkého Prince, kterého očarovala kouzlem lásky zlá čarodějka, minulý život Paige.

4:14: The Three Faces Of Phoebe
Phoebe zmrší kouzlo, které jí mělo povědět, zda bude s Coleem šťastná. Z minulosti přivolá malou desetiletou Phoebe a z budoucnost starou zapšklou babču Phoebe.5:22: Oh My Goddess
Na půdě Halliwellovic domu se objeví mladík Chris, který tvrdí, že přichází z budoucnosti a v poslední chvíli zachrání Paige život.
7:20: Imaginary Friends
Piper se nepovede kouzlo, aby porozuměla Wyattovi a v domě se objevuje dospělý Wyatt.                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jak se stat carodejnoci

(katka, 12. 2. 2008 9:02)

jak ziskat takove schopnosti dam ti svoje icq a tam mi odepis 397233065